מנעול הצילינדר הוא אחד המנעולים החשובים ביותר בהגנת הבית והמשרד. אך עם הזמן הוא נשחק עקב פעולות חוזרות ונשנות של נעילה , גניבה או אובדן. במצב זה יש צורך בהחלפת צילינדר מתאים על מנת שניתן יהיה להשתמש במנעול עצמו.

מהן הסיבות להחלפת צילינדר?

החלפת צילינדר יכולה להיות מסיבות שונות. סיבות אלה יכולות להיות:

שחיקת המנגנון- שחיקה של מנגנון הדלת ובלאי עשוי לגרום לקושי בנעילה ופתיחת דלת הבית. אם מנגנון הדלת שלכם חלוד ושחוק או אם הנעילה נתקעת מדי פעם, הגיע הזמן לחליף מנעול.

אובדן מפתח- במקרה של אובן מפתח הבית רצוי לבצע החלפת צילינדר מחשש לפריצה או גניבה.

גניבת מפתח- במקרה של גניבת מפתח רצוי להחליף את הצילינדר הבית בחדש, על מנת למנוע פריצה לבית.

כניסה לבית חדש- כניסה לבית חדש מצריכה החלפת צילינדר וזאת על מנת למנוע מצב שבו הדיירים הקודמים לא יוכלו לפתוח את מנעול הבית, במקרה וששכחו משהו.

החלפת שוכרים או עזיבת שותף- במקרה של החלפת שכורים או עזיבת שותף, מומלץ להחליף צילינדר על מנת שלא יהיה לגורמים זרים מפתח פעיל.

מהו תפקיד הצילינדר?

תפקיד הצילינדר הוא להגן על הבית שלכם ומפני פריצות וגניבות. באמצעות הצילינדר שהוא מעין גליל מאורך בתוך מנעול דלת הכניסה מוכנס מפתח הבית ומסובב את הדלת לנעילה או לפתיחה. ברגע שיש שחיקה בצילינדר פעולת הנעילה אינה מתבצעת כמו שצריך ולכן לא ניתן לפתוח או לנעול את דלת הבית. לכן במצב זה עליכם להחליף את צילינדר דלת הבית בצילינדר חדש. כמו כן החלפת הצילינדר עצמו מתבצע ע"י איש מקצוע בהתאם לסוג הדלת והצילנדר.

לקבלת הצעת מחיר להחלפת צילינדר, והזמנת שירותי "הנדימן", התקשרו עוד היום לחברת המתקין 6757774- 052 ותהנו משירות אישי ומקצועי.

סגירת תפריט