הרכבת רהיטים היא משימה שדורשת איש מקצוע. היא נעשית לרוב בעת קניית ריהוט חדש או בעת מעבר דירה בין אם זה לשם שכירות או קניית דירה. על מנת שניתן יהיה להעביר את חלקי המיטה יש צורך לפרק ובעת ההגעה לדירה החדשה להרכיבה מחדש. במקום לקרוא לאיש מקצוע שירכיב את המיטה ניתן לקרוא להנדימן שירכיב את הריהוט במחיר נמוך יותר.

הרכבת רהיטים עם הנדימן

אם אתם לקראת מעבר דירה וחייבים איש מקצוע שיעזור לכם בהרכבת הריהוט בין אם זה ארונות, מיטות, שולחנות, מזנון ועוד אתם חייבים איש מקצוע שיעזור לכם בהרכבת הרהיטים בצורה הטובה ביותר. באמצעות הנדימן מקצועי ומנוסה תוכלו לפרק ולהרכיב מחדש את הרהיטים שלכם בצורה היעילה והטובה ביותר בדומה לאיש מקצוע.

למה הנדימן ולא איש מקצוע?

עם שירותי הנדימן מקצועי תוכלו לקבל שירות מקצועי בדומה לאיש מקצוע ועל הדרך לחסוך כסף. ההנדימן עוזר בהרכבת הריהוט שכולל בין היתר: כורסאות, מיטות, ארונות, מדפים, שולחנות ועוד. ההרכבה עצמה מתבצעת בצורה דומה להרכבת איש מקצוע בצורה מהירה ואיכותית וכוללת התחייבות לאי נזק שייגרם לריהוט במהלך ההרכבה.

יתרונות הרכבת רהיטים עם הנדימן

להנדימן יתרונות רבים על פני איש מקצוע בתחום מסוים. באמצעות איש ההנדימן ניתן לחסוך כסף רב, לקבל עבודה מקצועית בדומה לאנשי מקצוע, ביצוע עבודות קטנות שאנשי מקצוע אינם רוצים להתעסק איתם, זמינות ומהירות בהתאם לצרכי הלקוח, ידע מגוון ועשיר במגוון נושאים מעבר להרכבת ריהוט כמו: התקנת נקודות חשמל נוספות, החלפת מנעולים, הרכבת דלתות ועוד.

מה משפיע על מחיר הרכבת רהיטים?

רהיטים מורכבים יותר הכוללים מגירות , סביבת העבודה בין אם היא מסודרת ומרווחת לעבוד בה ומצב הרהיט עצמו בין אם הוא מסובך או פשוט להרכבה, משפיעים על מחיר הרכבת הרהיטים. כל הגורמים הללו משפיעים על תמחור הרכבת הרהיטים שנע בין 200-250 ₪.

לקבלת הצעת מחיר להרכבת רהיטים, והזמנת שירותי "הנדימן", התקשרו עוד היום לחברת המתקין 052-6757774 ותהנו משירות אישי ואדיב.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת >>

סגירת תפריט