התקנת וילונות היא משימה שאינה דורשת זמן רב, אך לא תמיד איש מקצוע פנוי לעשות זאת. באמצעות הנדימן, תוכלו לבצע התקנת וילונות בחצי מהסכום של האיש מקצוע ואף לקבל התקנה מקצועית בדומה להתקנה של איש מקצוע מנוסה.

התקנת וילונות עם הנדימן

אם אתם צריכים התקנת וילונות ואתם רוצים לחסוך בהוצאות ההתקנה, במקום לקרוא לאיש מקצוע ולשלם מחיר יקר, תוכלו לפנות להנדימן שיעשה זאת עבורכם בחצי המחיר ויהיה זמין לכם בכל עת. תפקידו של ההנדימן הוא לבצע פינשים שונים בבית במגוון שירותים שונים, כך שאם מדובר על פעולות קטנות ובסיסיות אין צורך שתפנו לאיש מקצוע אלא להנדימן שיבצע את אותה פעולה בחצי מחיר.

למה הנדימן ולא איש מקצוע?

ישנם עבודות קטנות בבית שאינן מצריכים איש מקצוע במיוחד שלא מדובר על פעולות מסובכות. לא תמיד אנשי המקצוע מוצאים את הפנאי להגיע לעבודות קטנות ובסיסיות, ברוב המקרים גם לא ממש משתלם להם והם מעדיפים להשקיע בעבודות גדולות יותר. באמצעות הנדימן ניתן לקבל את אותה תוצאה כמו האיש מקצוע רק בחצי מהסכום. דבר זה לא חוסך בהוצאות ההתקנה אלא גם חוסך מאיתנו את התלות באיש מקצוע מנוסה שמתמקד בתחום מסוים. כך שאם יש לכם כמה עבודות שונות בבית, במקום להזמין איש מקצוע לכל עבודה, תוכלו לפנות להנדימן וליהנות משירותיו.

מה חשוב לשים לב לפני התקנת הוילונות

בטרם התקנת הוילונות בבית יש למדוד את החלון ולקחת מידות מדויקות. בנוסף לכך, חשוב שהמוט או המסילה שאתם קונים לה וילון יהיו מעט רחבים מרוחב החלון. על אורך הוילון להיות ארוך מאורך החלון. לאחר שיש בידכם את הוילון המתאים תוכלו לקרוא להנדימן להתקנת וילונות. בטרם הזמנת ההנדימן, רצוי שתפנו את המקום המיועד להתקנת הוילונות על מנת שיהיה נוח להנדימן לעבוד שם.

לקבלת הצעת מחיר להתקנת וילונות, והזמנת שירותי "הנדימן", התקשרו עוד היום לחברת המתקין  052-6757774 ותהנו משירות אישי ואדיב.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת >>

סגירת תפריט