קניתם טלוויזיה חדשה וכל מה שנותר לכם זה מצוא איש מקצוע שיתקין לכם אותה. במקום לחכות לאיש מקצוע שיגיע אליכם להתקנה, תוכלו לקרוא להנדימן שיבצע לכם את ההתקנה עצמה וגם יגבה ממכם פחות כסף מאשר איש מקצוע מנוסה.

3 סוגי מתקני זרוע להתקנת טלוויזיה

קיימים 3 סוגי בסיסיים של מתקני זרוע להתקנת טלוויזיה הכוללים את הסוגים הבאים:

מתקן צמוד קיר- מתקן זה מגיע בגדלים שונים ומתאים לכל סוגי הטלוויזיה. המתקן מותקן באמצעות ברגים חזקים שבאמצעותם ניתן להתקין את הטלוויזיה עצמה , בדומה להתקנת תמונה על מתקן. על מתקן להיות מותאם לטלוויזיה על מנת שיוכל לשאת את משקל הטלוויזיה לאורך כל היום.

מתקן זרוע זוויתית לטלוויזיה- במתקן זה ניתן להטות את הטלוויזיה לזווית של עד 15 מעלות בהתאם לצרכים שלכם. מתקן זרוע לטלוויזיה מותקנת לרוב בחדר השינה של הבית אך יכולה להיות מותקנת גם בסלון או בכל חדר אחר.

מתקן זרוע מתכוונן- מתקן זרוע מתכוונן הוא מתקן אשר ניתן לכוון בהתאם לצרכי הלקוח. בין אם זה קירוב או הרחקה או סיבוב. באמצעות זרוע זאת ניתן לזוז בכיוונים שונים ולהתאים את הטלוויזיה לצרכים האישיים של הלקוח. מתקני זרוע מתכוונן מתאימים למטבחים, פינות אוכל וחללים שבהם יש תזוזה כל הזמן.

התקנת טלוויזיה על קיר גבס- בתקנת טלוויזיה על קיר גבס מתבצעת באמצעות דיבלים מיוחדים בקיר הגבס. על הדיבלים להיות להיכנס לקיר בקלות ולהתפצל על מנת לקבל אחיזה חזקה של הקיר.

התקנת טלוויזיה עם הנדימן

אם אתם רוצים לחסוך בהוצאות הכספיות שלכם ולקבל התקנה מקצועית בדומה להתקנת של איש מקצוע, אתם חייבים לעשות התקנת טלוויזיה עם הנדימן. עם התקנה זאת תוכלו לקבל התקנת טלוויזיה מקצועית בהתאם לצרכים האישים שלכם.

לקבלת הצעת מחיר להתקנת טלוויזיה , והזמנת שירותי "הנדימן", התקשרו עוד היום לחברת המתקין 052-6757774 ותהנו משירות אישי ואדיב.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת >>

סגירת תפריט