הסיפון הוא צינור כפוף להעברת נוזלים אשר ממוקם מתחת לכיור ותפקידו לנקז ולסנן את המים לצנרת של הביוב. עם הזמן גומיות האטם של הסיפון מתבלות, מתפוררות ואף נקרעות מה שגורם לנזילה. על כן יש להחליפן ואף לתקנת את הסיפון עצמו בעת הצורך.

מתי יש צורך בהתקנת סיפון בכיור?

החלפת סיפון בכיור מתבצעת כאשר ישנה נזילה בסיפון עקב גומייה שנקעה או חיבור שנשחק עם הזמן. אך גם מצבים של סתימה בסיפון עקב הצטברות לכלכוך רב במיכל או הצטברות של שומן ולכלכוך כבד אשר לא ניתן לנקותם מצריכים התקנת סיפון חדש. את התקנת הסיפון יש לבצע עם איש מקצוע שהוא לרוב אינסטלטור, אך תוכלו גם לעשות זאת עם הנדימן ולחסוך זמן רב וכסף.

סוגי סיפונים

את הסיפונים ניתן למצוא בכיור במטבח, חדר האמבטיה, שירותים. רוב הסיפונים פועלים על S או השרשור, אך ישנם גם סיפונים נוספים כמו סיפון עם בקבוק, סיפון מוסתר מהעין, סיפון מנחושת צהובה או אדומה, סיפון ממתכת מרובע, סיפון כפול עם חיבור למדיחה, סיפון עגול מניקל, סיפון מפלסטיק עוד.

במה שונה התקנת סיפון לשירותים מאשר סיפונים בחדרים אחרים?

החלפת סיפון באסלה שונה מאשר החלפה בחדרים אחרים בבית. הפלסטיק של הסיפון בחדר השירותים הוא ללא מיכל והוא מעביר את המים מהאסלה ישירות לביוב. כאשר קיימת נזילה בסיפון בשירותים לרוב מתקנים אותו מה שמצריך פירוק והחלפתו בחדש וכן בדיקת איטום למניעת נזילות. לעומת זאת בשער הסיפונים בחדרי הבית יש מיכל וישנם מקרים שיש צורך בהחלפת הסיפון עצמו.

כמה עולה לבצע התקנת סיפון?

מחיר החלפת סיפון שונה בהתאם לסוג הסיפון שבחרתם. מאחר שקיימים סוגים שונים של סיפונים כגון: סיפון אמריקאי, סיפון שרשורי, סיפון מתכת, סיפון פלסטיק ועוד מחירי הסיפונים שונים בהתאם. כך משל, המחיר הממוצע של החלפת סיפון הינה בין 250-400 ₪, אם מדובר על סיפון ממתכת שלרוב היא קיימת בחדרי הרחצה המחירים יכולים לנוע בין 350-550 ₪.

לקבלת הצעת מחיר להתקנת סיפון והזמנת שירותי "הנדימן", התקשרו עוד היום לחברת המתקין 052-6757774 ותהנו משירות אישי ואדיב.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת >>

סגירת תפריט