בשנים האחרונות ניתן לראות כי אחת מהמגמות הפופולאריות בתחום העיצוב והשיפוץ של הבית הינו התקנת פרקטים. רצפת הפרקט מעניקה אלגנטיות לכל סוגי העיצוב ללא שום מאמץ בעיצוב הדירה. כתוצאה מכן, טווח המחירים ידידותי וקיימים מגוון רחב של סוגים, עיצובים ודוגמאות שונות של פרקטים הנותנים מענה לבעיות כמו רטיבות ועמידות לשחיקה. 

ארבע סוגי פרקטים

הראשון הינו פרקט למינציה הנחשב לזול והפופולארי המדמה עץ בצורה מושלמת אשר מעליו שכבת למינציה, מאין שעווה מיוחדת המגנה על הפרקט מפני הכתמים והשריטות ונותנים תחושה של תלת ממדיות של עץ. ישנם מגוון של דוגמאות שונות של פרקט למינציה כמו למשל פרקטים סינתטיים עם פאזה המעניקים מראה אותנטי. בנוסף, התקנתו הינה קלה ומהירה אך יחד עם זאת, הוא פחות עמיד במים וכאשר הוא בא במגע עם מים הוא מתנפח.

השני פרקט טבעי, גושני העשוי מעץ מלא טבעי במראה ובתחושה הטבעית ביותר. יותר מכך, הוא משדר יוקרה ונחשב להשקעה טובה בטווח הארוך. אולם, מחירו יקר וגם רגישותו באה ליידי ביטוי לנזקי לחות ושמש ישירה אשר משתנה בהתאם למזג האוויר. כמו כן, הוא מצריך תחזוקה שוטפת בשל חומרי הגלם הטבעיים שלו ביחס חומרים סינתטיים ועלות התקנתו יקרה בשל מורכבותו. 

השלישי פרקט רב שכבתי אשר מוצע בשוק במספר שכבות ומשתנה בהתאם לצרכים שלכם, משמע, הוא יכול להיות דו שכבתי, תלת שכבתי ועוד. הוא עשוי משכבת עץ עליונה אשר הינה שכבת עץ אמיתית המעניקה את מראה טקסטורה ומגע של עץ מלא. מתחת לשכבה זו ישנן שכבות של MDF בצורת שתי וערב , כך שמספר השכבות גדול יותר – איכותו של הפרקט עולה ונהיה יציב יותר. בפרקט זה, חשוב לבדוק מיהי היצרנית ומאיזו מדינה הייצור על מנת לבחור את הדגם האיכותי ביותר. מכאן, הוא פרקט זול, עמיד ונוח מאוד לתחזוקה. 

והפרקט הרביעי הינו פרקט פולימרי המתאים ביותר לחדרי האמבטיה, עלויותיו גבוהות אך נחשב לפתרון אידיאלי ויוקרתי. אולם, ישנו פרקט פולימרי זול יותר העשוי מפרקט סינטטי עמיד למים בעל רמת שחיקות גבוהה וכולל ציפוי המונע החלקה. 

התקנת פרקט בדירה

כיצד לבחור מתקין פרקטים מקצועי 

בדקו את מגוון הפרקטים שהוא מציע ובחרנו את מיומנויות הכנת הפרקטים השונים והמגוונים. שנית, ניסיון הוא פרמטר קריטי שבו עליכם לבדוק את הוותק שלו בתחום התקנת פרקטים, לבדוק לקוחות קודמים, ביקורת על מנת למנוע עבודה לא מקצועית ובזבוז של כסף. לאחר מכן, וודאו שהמתקין שלכם מחזיק ברישיון אשר מסמיך אותו לבצע עבודות פרקטים המעידים עליו כי הוא הינו אדם מיומן ובקריא בכל תהליכי העבודה עם פרקטים. בנוסף, בדקו את המכשור והציוד של המתקין משום שכיום ישנו מכשור מתקדם ומודרני המסייעים בעבודה יעילה ומקצועית. והכי חשוב וודאו כי למתקין שבחרתם יש אחריות על הפרקט ועל עבודתו בהתקנה.

התקנת פרקטים עם המתקין

לרוב, אנשים מעדיפים רצפת פרקט בשל המראה החמים והמעוצב. כאשר אתם בוחרים את הפרקט המתאים לכם קחו בחשבון את המחיר של הפרקט, אופן התחזוקה, אופן ההתקנה והעמידות של הפרקט ועל כן בחרו בשירותי מקצועי. אנו, חברת המתקין, הנדימן מומחה מאז שנת 2011 מעניקים שירותים לתיקונים והרכבות שבעלי מקצוע אינם נותנים, בין היתר גם התקנת פרקטים בצורה איכותית ומקצועית תוך שקיפות מלאה ויחס אישי והאדיב לאורך כל התהליך.

מחפשים התקנת פרקטים איכותיים ומקצועיים? לפרטים נוספים התקשרו עוד היום בטלפון 052-6757774 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת >>

גלריית התקנות פרקטים

סגירת תפריט