חידוש מקלחונים עם המתקין

מחפשים לחדש את המקלחון שלכם? חברת המתקין היא הכתובת. המתקין הינו הנדימן מומחה עם ניסיון רב ובעל ידי זהב המעניק שירותים לתיקונים והרכבות שבעלי מקצוע אינם נותנים, בין היתר גם חידוש מקלחונים בצורה איכותית ומקצועית תוך שקיפות מלאה ויחס אישי ואדיב לאורך כל התהליך. אנו מבצעים את עבודתנו ביעילות רבה בהתאם לסוג המקלחון שיש ללקוח, מחליפים את כל הגומיות והמגבים במקלחון, מגרדים ומחדשים את הסיליקון אשר עם הזמן מתמלא בקטריות ועובש, מחליפים צירים וידיות למקלחון במגוון צורות וצבעים, ובקיצור .. מבריקים ומצחצחים את המקלחון עד שהמקלחון נראה כמו חדש! 

מחפשים חידוש מקלחון איכותי ומקצועי? לפרטים נוספים התקשרו עוד היום לטלפון 052-6757774 

 

מקלחונים נחשבים לפתרון מצוין עבור חדרי אמבטיה קטנים ולסביבת המגורים. בנוסף לכך, חידוש מקלחונים מאפשרים מקלחות מהירות וחסכוניות במניעת בזבוז של מים מבלי לפגוע בעיצוב המקלחון, חוסכות מקום באמבטיה, אינם מרטיבים את השטח וקלים לניקיון. 

יתרונות וחסרונות של מקלחונים

מצד אחד, מקלחונים אינם תופסים מקום נרחב בחדר ואינם יוצרים תחושה מדכאת של חלל צפוף וקטן. עוד, לעומת המקלחת אשר איננה מגיעה עם הפרדה, חציצה זהו יתרון משמעותי המונע את השפרצת המים לכל הכיוונים והרטבת השטיחים והמגבות. למקלחון יש דלתות העשויות למנוע את נזקי רטיבות אילו עם הזמן. כמו כן, גם מבחינת נוחות ניתן להתאים את המקלחונים במדויק לחללים המגיעים עם דלות הזזה ופתיחה ומהווים בטיחותיים יותר מאמבטיות שכן נמנעות ההחלקה בשל רצפה מחוספסת. בנוסף לכך, המקלחון מאפשר חיסכון במים ביחד לאמבטיה משום שהשטיפה בזרם המים איננה צורכת כמות גדולה כמו מילוי האגן באמבטיה. מצד שני, לא תמיד מתאים לגודל החדר אשר אינו מאפשר להנות ממרחב נוח ופרקטי במקלחת. בנוסף, קיימת תופעה של עובש העשויה לעיתים קרובות להיות בחלקי האיטום של המקלחון, בייחוד בסיליקון. זאת ועוד, עלויות משתנות בהתאם לדרישה של התאמה אישית הכרוכה בחשיבה על תכנון של דלת הצריכה מקום מראש, שיפוע ריצוף לא נכון עלול להביא לבריחה של מים מתחת או כאשר דלת ההזזה נוטה לצבור לכלוכים הקשים להסרה.

חידוש מקלחונים בחדר אמבטיה

על חידושים ומקלחונים

כיום, חידוש מקלחונים מגיעים בעיצובים מודרניים המותאמים לטרנדים העכשוויים בעולם עיצוב הפנים אשר בעזרתם ניתנת האפשרות ליצור מקלחונים במגוון סגנונות החל מהסגנון הקלאסי ועד הכפרי. כאשר אתם מעוניינים לחדש את המקלחון שלכם, דבר המהווה תוספת עיצובית מושלמת לחדר האמבטיה ומשתלב בצורה נהדרת עם שאר הפריטים בחדר ובהחלט ניתן להתאמה אישית על פי הסגנון שלכם. חשוב שתיקחו כמה פרמטרים חשובים בבחירת המקלחון שלכם כמו: צורת הפתיחה, מידותיו, שיפוע, בחירת זכוכית, אגנית למקלחון ומחירים המוצעים לכם. – לכל הפרמטרים האלו יש שפע של סוגי זכוכית, מידות וצורות למקלחונים השונים.

מחפשים חידוש מקלחון איכותי ומקצועי? לפרטים נוספים התקשרו עוד היום בטלפון 052-6757774 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת >>

סגירת תפריט