שמעת את המשפט "שיפוץ קטן מתחיל בהתחלה גדולה"? גם אם לא, עכשיו שמעתם. כל שיפוץ באשר הוא, החל מהשדרוג הקטן ביותר לחדר או חידוש מטבח נחשבים לשיפוצים קטנים שפשוט עושים טוב בלב ומכניסים אווירה נעימה ואסתטית לבית.

משפצים בקטן את הבית

לא כל שיפוץ בבית חייב להיות גדול, גם שדרוגים או תיקונים קטנים יכולים לבצע את כל ההבדל ולשפר את רמת החיים שלכם. מכאן, חשוב להבין כי לכל חדר וחדר בבית יש את הייעוד שלו. כך לדוגמא, שיפוץ קטן בחדר שינה יכול להיות צביעה דקורטיבית שתשנה את המראה והאווירה בחדר באמצעות מגוון של חומרים וצבעים שונים או התקנת וילונות חדשים או תלייה של גוך תאורה להוספת אווירה קלילה. גם חדר האמבטיה יכול לקבל הוספה של תאורת אווירה או הרכבה על החלק הקיים בשביל למנוע שבירת חרסינה מהווה שדרוג מצוין. יחד עם זאת, גם במטבח הוספה שאו החלפה של דלתות ארונות המטבח יכולה לשנות את המראה שלו. והאחרון חביב, בסלון, הנחשב למרכז הבית בו יושבים מול הטלוויזיה או מארחים חברים ניתן לצבוע צביעה דקורטיבית, לבצע שינוי תאורה, הוספת מכשירים, תיקון או טיפול בשטיח ועוד שינוים קטנים נוספים שיכולים לתרום לשינוי קטן ומרענן.

שיפוצים קטנים - התקנת פרקטים

ביצוע שיפוצים עם הנדימן מקצועי

את השיפוצים הקטנים כדאי מאוד לפנות אל הנדימן מקצועי, גם שיפוצניק מומחה אשר יכול לקבל החלטות של שיפוץ ותחזוקה עבור הצרכים שלכם. בין אם מדובר באמבטיה, במבטח, בסלון ובכל תחום בבית. הנדימן בעל ניסיון וידע, ידע לבצע את השיפוצים בצורה האיכותית והטובה ביותר בצורה המקצועית ביותר.

שיפוצים קטנים עם המתקין

כפי שציינו בהתחלה, שיפות קטן לבית מתחיל מקבלת החלטה גדולה, ואם אתם מחפשים סיוע בשיפוצים קטנים  – הגעתם למקום הנכון! אנו, חברת המתקין, הנדימן מומחה מאז שנת 2011 מעניקים שירותים לתיקונים והרכבות שבעלי מקצוע אינם נותנים בצורה איכותית ומקצועית. עבודה מקצועית היא ערך עליון עבורנו, ולכן יש לנו סולם ערכים המשקף את השירותים שלנו המתבססים על ערכי מחויבות, משמעת, מקצוענות, עזרה לזולת, ירידה לפרטים הקטנים וסובלנות לכל הלקוחות שלנו. הצוות שלנו כאן בשבילכם על מנת לתת לכם מענה ברמה ושירותיות גבוהה תוך שמירה על בטיחות, אמינות ואחריות.  

מחפשים לבצע שיפוצים קטנים אך איכותיים ומשתלמים ? לפרטים נוספים התקשרו עוד היום בטלפון 052-6757774.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת >>

סגירת תפריט