תיקונים לבית קטנים הם העבודה המושלמת של אנשי הנדימן המומחים בתחום תחזוקת הבית ובתיקונים קטנים ובסיסיים אשר אינם מצריכים תיקונים מהותיים ומקצועיים יותר של איש מקצוע, דבר שיכול לחסוך לכם גם זמן וגם כסף.

תיקונים קטנים לבית

בין שירותנו, לתיקונים לבית תוכלו להנות מהרכבת מוצרים חדישים כמו הרכבת מיטות, בניית ארונות, הרכבת מדפים ווילונות. תיקוני אינסטלציה שונים, תלייה של מדפים, תמונות ואפילו מכשירים אלקטרונים כמו תליית טלוויזיה או תליית מנורות, ווילונות. בנוסף לתיקונים אילו, גם תיקונים של טיח וצבע בצורה איכותית וקלילה, תיקוני נגרות כמו החלפת ריפוד ויישור שולחנות וכן גם תיקוני תריסים, מנעולים או דלתות.

תיקונים קטנים יכולים להיות תיקונים שונים במרחב הבית החל מרצפות שבורות או רופפות, פתיחת סתימות, תיקוני נזילות, תיקוני צבע קטנים, או רהיטים שנשברו. לכם נותר להכין רשימה להנדימן והוא יידע כבר מה לעשות ולהציע עבורכם מחיר הוגן.

הנדימן בנס ציונה תיקונים קטנים

איך לבחור הנדימן מקצועי לביצוע תיקונים לבית

אחד הדברים החשובים שכדי לברר אל מול ההנדימן שלכם, הוא רמת המקצועיות שלו בהתאם לניסיון ולידע שלו, כלומר בררו את תחום המומחיות שלו. לאחר מכן, בדקו את אמינותו והאם הוא יכול לתת לכם מענה לצרכים שלכם. שנית, בדקו את הצעת המחיר שלו ושאלו אותו כיצד הוא מתמחר את עבודותיו. בנוסף לכך, בררו עם אילו ציוד וחומרים הוא משתמש – חשוב לוודא כי הוא משתמש בחומרי גלם וכלי עבודה מקצועיים ואיכותיים לצורך העבודות השונות והאם הוא נותן אחריות ובקשו ממנו לכתוב על גבי החשבונית ובכך תוכלו להבטיח שהתיקונים לא יעלו לכם ביוקר.

תיקונים קטנים עם המתקין

אם אתם מחפשים תיקונים קטנים לבית חברת המתקין היא החברה המקצועית שאתם מחפשים. אנו, אנשי מקצוע, הנדימן מומחה מאז שנת 2011 אשר מעניקים שירותים לתיקונים בצורה איכותית ומקצועית תוך שקיפות מלאה ויחס אישי והאדיב לאורך כל התהליך. גם מספקים שירותים שבעלי מקצוע אחרים אינם מספקים ולכן, למתקין יש צוות עובדים ושותפים עסקיים הנבחרו בקפידה בדגש על מקצועיות על מנת לתת מענה ברמה ושירותיות גבוהה תוך שמירה על בטיחות, אמינות ואחריות. בין תחומי האחריות שלנו שלנו, תוכלו למצוא אצלנו את מחלקת הנידמן ועבודות כלליות, מחלקת תקשורת ורשת, מחלקת חשמל, מחלקת אינסטלציה, מחלקת צבע ומחלקות לגבס, זכוכית, הדברה ומיזוג אוויר.

בואו לבצע תיקונים לבית בצורה פרקטית ומשתלמת. לפרטים נוספים התקשרו עוד היום בטלפון 052-6757774.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת >>

סגירת תפריט